Meno:
Heslo:
Registrovať
VOLEJBALOVÝ KLUB SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Do ligových bojov zasiahli počas víkendu okrem kadetiek aj mladšie žiačky 6. Obe družstvá víťazne. Kadetky porazili doma Humenné 3:1 a 3:0 a mladšie žiačky 6 na ligovom turnaji v Bardejove 2 zápasy vyhrali a 1 zápas prehrali.

Kadetky – 2. kolo -9.10.2016: VK SNV- ŠK Gymnázium Humenné

3:1 (13,-18,13,21) a 3:0 (19,15,11)

Humenčanky pohrozili domácim hráčkami iba v druhom sete prvého zápasu, ktorý dokázali vyhrať. Ostatné sety boli jasnou záležitosťou domácich kadetiek. Tentoraz zostali všetky body doma na Spiši.

Ladislav Ďuriško, asistent trénera kadetiek VK Spišská Nová Ves:

„K dispozícii som mal 11 dievčat, pričom si zahrali všetky a splnili úlohy, aby všetky body zostali doma. V prvom rade však šlo o hru a tu dievčatá ukázali, že to vedia. Okrem druhého setu v prvom zápase, kde nám nešiel príjem, boli naše hráčky lepšie vo všetkých herných činnostiach.“

Mladšie žiačky 6 – 1. kolo - 8.10.2016: turnaj v Bardejove

VK SNV – Bardejov            2:0 (15,16)
VK SNV – Prešov                 2:0 (21,19)
VK SNV – Stropkov            0:2 (-15,-17)

Na svoje prvé ligové zápasy cestovali mladšie žiačky na zápasy v 6-kovom volejbale do Bardejova v sile 11 dievčat. Odohrali 3 kvalitné duely (hralo sa na 2 vyhraté sety) a tréner Ďuriško nešetril chválou na ich výkon.

Ladislav Ďuriško, tréner mladších žiačok VK Spišská Nová Ves:

Máme za sebou prvý turnaj v 6- kovom volejbale ml. žiačok, ktorý prebehol v bojovom duchu a s plným nasadením všetkých hráčok. S rovnako starými volejbalistkami z Bardejova a z Prešova sme si poradili ľahko dvakrát 2:0. S hráčkami Stropkova, ktoré pracujú s mládežou systematicky  v športových triedach pod vedením skúsených trénerov a v dvojnásobnom tréningovom zaťažení oproti nám sme prehrali so cťou 2:0 (-15, -17).Už sa tešíme na odvety so súpermi.“