Menu
Počítadlo
TOPlist
Prihlásenie
Vítajte, ste prihlásený ako, Anonymous

Meno:
Heslo:
Registrovať
VKSNV

V sobotu 21.10.2017 hrali svoje zápasy juniorky – vyhrali doma nad Košicami 3:0 a 3:0, staršie žiačky „A“- vyhrali doma nad Prešovom 3:0 a nad Sninou 3:1, ako aj staršie žiačky „B“, ktoré vyhrali v Stropkove nad Košicami 2:0, ale prehrali so Stropkovom 1:2 a s Popradom 0:2.

 

1.     liga juniorky – 3. kolo – 21.10.2017, VK SNV – VK Slávia TU Košice               3:0 (20,26,16) a 3:0 (11,10,12) 

 Na snímke 1: 14-ka junioriek s trénerkou pred zápasmi s Košicami

Lenka Mihaliková, trénerka junioriek VK SNV: "Aj keď sme odohrali každý zápas v inom zložení (v prvom zaskakovali žiačky a v druhom sa už pripojili juniorky, ktoré hrávajú aj za ženy) podali sme veľmi kolektívny výkon, kde si každá hráčka splnila zodpovedne svoju úlohu. Súpera sme zlomili v druhom sete prvého zápasu, kedy sme sa v koncovke dotiahli a na moje veľké prekvapenie sme ho vyhrali. To bol zlomový moment, odvtedy sme so súperom nemali vážnejšie problémy. Musím pochváliť úplne všetky dievčatá, plnili všetky taktické pokyny a hlavne sme robili málo chýb a vybojovali veľa lôpt v poli. Verím, že naše výkony budú pokračovať aspoň tak ako v týchto zápasoch."

 

Staršie žiačky „A“ - 2. turnaj – Spišská Nová Ves – 21.10.2017

VK Eperia Prešov - VK SNV „A“     0:3 (7,11,14)

VK SNV „A“- MVK Snina                           3:1 (-23,17,16,18)

 

Na snímke 2: staršie žiačky „A“ po víťaznom zápase so Sninou  s trénerkou Bodákovou

 

Natália Bodáková, trénerka starších žiačok „A“-VK SNV:  „ Veľmi ma teší, že na babách vidno radosť z volejbalu, pretože to je to najpodstatnejšie. V zápase s Prešovom sme si skúsili rôzne varianty zostavy. Všetky baby si skvele zastali svoje posty. Som veľmi rada, že sme si mohli vyskúšať v praxi to, čo trénujeme na tréningoch. 

Zápasy so Sninou sú vždy zárukou dobrého volejbalu. Inak to nebolo ani tento krát. Dievčatá bojovali od prvej lopty až do poslednej za čo im patrí veľká pochvala. Sústredene plnili všetko čo sme si povedali v šatni. Predviedli sme sympatický, bojovný výkon. Obzvlášť sa nám darilo na servise, najmä Simke Slivošovej, ktorým sme súpera dokázali zatlačiť. Máme na konte ďalšiu úspešnú sobotu za čo som veľmi vďačná a dúfam, že to takto bude aj naďalej pokračovať“.

 

Staršie žiačky „B“ – 2. turnaj – Košice – 21.10.2017

VK SNV B - Košice        2:0 (17,12)V

K SNV B - Stropkov B 1:2 (-13,20,-20)

VK SNV B - Poprad        0:2 (-15,-16)

 Na snímke 3: staršie žiačky „B“ v hre proti Stropkovu
Ladislav Ďuriško, tréner starších žiačok „B“-VK SNV:  

„ Naše dievčatá prehrali kľúčový zápas so Stropkovom, a tým stratili nádej na postup do 1. osemčlennej skupiny družstiev , ktoré budú bojovať o postup na Majstrovstvá Slovenska. Náš hlavný cieľ to síce nebol, ale aj tak sme trochu sklamaní. Spišiačky  bojovali najlepšie ako vedeli a neboli ďaleko od víťazstva. V koncovke rozhodlo lepšie podanie súpera a  aj ich celková vyhratosť. Volejbalová sezóna je ešte na začiatku a väčší priestor konečne môžu dostať aj hráčky z lavičky“.

Zápasy na budúci týždeň:28.10.2017 – sobota – juniorky – VONKU – Liptovský Hrádok 14.00  a 16.00 h  Text:  Igor Murko Snímka: Lenka Mihaliková

Publikované: Pondelok, 23.10. 2017 - 09:44:16 Od: admin
 
Súvisiace odkazy
· Viac o Ženy
· Ďalšie články od autora: admin


Najčítanejší článok na tému Ženy:
VOLEJBALOVÝ KLUB SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

"VKSNV" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa