Volejbalový klub Spišská Nová Ves

VK SNV
Publikované: Pondelok, 18.09. 2017 - 12:09:23
Vec:


Staršie žiačky VK SNV –„A“ sa v piatok 15.9.2017 zúčastnili turnaja vo volejbale v Prešove a v sobotu 16.9.2017  v Poprade. Na oboch turnajoch zvíťazili a priniesli domov trofeje za 1. miesto.

Po juniorkách si svoje volejbalové umenie šli na turnaje vyskúšať aj staršie žiačky „A“. Preverili ich hneď dva turnaje po sebe a je potešiteľné, že i napriek novému zloženiu a novej trénerke ich dokázali vyhrať.

  

Natália Bodáková – trénerka starších žiačok „A“ – VK SNV: 

Turnaja v Prešove 15.9.2017 sa zúčastnili sa 4 družstvá ŠK Elba Prešov "A" aj "B" ,Bardejov a VK SNV „A“. Náš prvý spoločný turnaj nás príliš herne nepreveril. Všetko zlé je však na niečo dobré a skúšali sme nový herný systém kde sme včas odhalili rezervy. Zahrali si všetky baby. Teším sa z prvého miesta a verím, že naša spolupráca s dievčatami prinesie v nasledujúcej sezóne svoje ovocie, pretože na to majú všetky predpoklady. "


 


Turnaja v Poprade 16.9.2017 sa zúčastnilo sa 8 družstiev: Poprad, Stropkov A, Stropkov B, Košice, Lendak, Liptovský Hrádok, Snina a VK SBNV „A“.

"Chcem sa hráčkam v prvom rade veľmi pekne poďakovať za predvedený výkon, plnenie taktických aj technických pokynov a za ich krásny kolektívny výkon. Na veľmi dobre obsadenom turnaji baby predviedli naozaj bojovný výkon. Bojovali jedna za druhú tešili sa z každého bodu a podporovali sa v každej situácií. Bola radosť, sa na nich pozerať. Na palubovke doslova nechali srdce. Som na dievčatá veľmi pyšná a lepší štart do sezóny si ako ich "čerstvá" trénerka neviem predstaviť. " 


Priebeh turnaja:


V skupine sme sa stretli so Stropkovom "A",KE a domácim družstvom z PP. Všetky tieto družstvá sme porazili 2:0 na sety. V semifinále sme dostali Liptovský Hrádok. Baby boli veľmi vysoké ale naše Spišiačky sa nenechali zastrašiť a bojovnosťou sme ich zdolali pomerom 2:0. Vo finále sme sa stretli s našim večným rivalom zo Sniny. Baby ich v prvom sete nepustili doslova k ničomu. Druhý set bola naťahovačka o každý bodík ale v koncovke sme spojili všetky naše sily a vyhrali. Nasledovala obrovská radosť. Našim babám právom patrí 1. miesto.


 


Na snímke 1: jedenástka starších žiačok „A“ v červených dresoch a trénerka Bodáková s diplomom za víťazstvo v Prešove


Na snímke 2: dvanástka starších žiačok „A“ v červených dresoch s medailami a trénerka Bodáková s diplomom za víťazstvo v Poprade


 Text: Igor Murko

Snímky: Natália Bodáková

 Tento článok si môžete prečítať na webe Volejbalový klub Spišská Nová Ves
http://www.vksnv.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.vksnv.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=441