Podujatia

1.turnaj ml.žiačky-4 v Poprade

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-4 11.11.2023 12:00 - 11.11.2023 16:00
Dobrá hra v prvých zápasoch tohto družstva priniesla dve víťazstvá a jednu tesnú prehru.

Družsvo ml.žiačok-4 cestovalo na svoje prvé zápasy do Popradu.  Niektoré hráčky absolvovali svoj prvý súťažný zápas, ale niektoré už so skúsenosťami z trojkového volejbalu pomohli k dvom víťazstvám.

Výsledky našich dievčat:
VK SNV - VK Poprad      2 : 1 (19,-20,14)
VK SNV - VK ZŠ Lendak 2 : 0 (13,19)
VK SNV - St. Ľubovňa    1 : 2 (22,-16,-9)

Zostava VK SNV: E. Andreánska, N. Babiková, P. Babík, T. Gordanová, L. Jannová, V. Macejková, S. Pavlíková, M. Tarkovacsová, B. Valková, M. Oravcová, Z. Muchová, T. Mriglotová

Veronika Osvaldová-trénerka mladších žiačok 4: "Vycestovali sme na svoj prvý turnaj v sezóne a musím baby pochváliť za to, že od prvého zápasu sa nebáli a so Starou Ľubovňou odohrali super zápas. Veľká škoda že sme si neudržali víťazstvo v 1.sete a následne náskok šiestich bodov a nakoniec sme prehrali v tajbrejku. V zápase proti Lendaku som mohla postaviť aj hráčky z lavičky a zvládli sme ho vyhrať 2:0. V treťom zápase s Popradom už bolo na hráčkach vidno, že hrajú tretí zápas po sebe, keďže boli len krátke prestávky, ale zase ich musím pochváliť, pretože počúvali moje malé taktické rady a prvý set sme vyhrali. V druhom sete sme sa viac prispôsobili hre Popradu a čakali sme kedy urobia oni chybu namiesto toho, aby sme útočili a vnútili im našu hru a set sme prehrali. V tajbrejku to bolo o nervy ale som rada, že to baby zvládli hlavne v hlavách a nastavili sa tak, že ten boj zvládnu. Turnaj nám ukázal na čom treba pracovať, musíme sa do ďalšieho turnaja zlepšiť vo všetkých herných činnostiach a verím, že doma to bude zase o niečo viac oku lahodiaci volejbal. Dievčatám gratulujem k 6 bodom."