Podujatia

2.turnaj nadstavby ml.žiačky-4 na VK Prešov

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-4 11.02.2024 9:00 - 11.02.2024 13:00
Dva vyhrané zápasy a jedna prehra, ale víťazstvo v skupine a postup do skupiny o 1.-4.miesto.

VK SNV - VK Prešov  2 : 0 (22,15)
VK SNV - MVK Snina 2 : 0 (17,17)

VK SNV - ŠK Svidník  0 : 2 (-21,-23)

Zostava: E. Andreánska, N. Babiková, P. Babík, L. Jannová, T. Mriglotová, Simona Pavlíková, Sofia Pavlíková, M. Sitková, B. Valková

Veronika Osvaldová-trénerka mladších žiačok 4: "Do Prešova sme vycestovali s deviatimi hráčkami a som veľmi rada, že sa na ihrisko dostali všetky. Prvý zápas sme hrali s Prešovom. Síce sme vyhrali 2:0 ale s priebehom som nebola veľmi spokojná, nakoľko sme robili veľa vlastných chýb. V druhom zápase sme nastúpili proti hráčkam Svidníka, ktoré boli odhodlané vyhrať a povzbudené výhrou proti Snine. Prvý set sme pokazili 6-7 podaní, čo bolo rozhodujúce. Chválim baby, že po prehratom sete to nevzdali a bojovali až do poslednej lopty. Druhý set bol o koncovke a my sme ju tentoraz nezvládli. Svidník vyhral 2:0, ale ukázal nám, čo nám treba zlepšiť a preto si z tohto zápasu vezmeme ponaučenie. Náš výkon stúpal od zápasu k zápasu a vyvrcholil zápasom so Sninou, ktorú sme zatlačili podaním, a tým pádom sme im nedovolili sa dostať do zápasu. Baby aj po prehratom zápase dali hlavy hore a kolektívnym výkonom zaslúžene vyhrali 2:0. Dievčatám blahoželám k dvom výhram a 1. miestu v skupine."