3.kolo o konečné umiestnenie ml.žiačky-6A, turnaj v Snine

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-6 A 04.05.2024 9:00 - 04.05.2024 14:00
Koncentrovaný výkon, so stratou len 1 setu a upevnenie 1.miesta.

VK SNV - ŠK Komenského Svidník 2 : 0 (14,12)
VK SNV - MVK Snina    2 : 1 (-20, 20, 12)
VK SNV - MŠK Vranov 2 : 0 (17,12)

Zostava VK SNV: L. Baluchová, L. Ivančáková, Z. Melcherová, Simona Pavlíková, Sofia Pavlíková, M. Pustaiová, M. Sitková, E. Stoláriková

Pavla Straková-trénerka mladších žiačok 6A: "V sobotu 4.5.2024 sme sa zúčastnili ďalšieho turnaja, ktorý bol v Snine. Prvý zápas sme hrali s Vranovom. Baby nerobili nejaké extra chyby, bol to taký náš štandard. V 2. zápase sme sa popasovali s domácim družstvom. Hneď v prvom sete nás Snina bombardovala veľmi kvalitným podaním. Mali sme čo robiť, aby sme sa chytili, no bolo to až v polovici setu s veľmi veľkým rozdielom. Set sme prehrali 25:20. V druhom sete sme však úvod chytili my a našli sme spôsob ako nepríjemne podanie spracovať. Teším sa, že sme našli cestu aj cez stred siete a veľmi sa teším z dievčat, ktoré si veľmi zlepšili útok stredom. Zápas so Sninou sme ťahali až do 3. setu, kde sme zvíťazili dosť tesne, pretože každá lopta bola dôležitá a bolo to naozaj vyrovnané. V poslednom zápase proti Svidníku už bolo naozaj vidieť, že baby sú unavené a nevládzu. Bolo to už len take pokojné a podarilo sa nám zvíťaziť. Veľmi chválim všetky dievčatá, pretože naozaj bojovali a aj víťazstvo si právom zaslúžili."